Кошик
108 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
BUDPROFI - Найкраща якість за доступною ціною
+380991925753
+380974873539

Водостічні системи

 

 

Водостічна система - це система з труб і жолобів призначених для збору і відводу дощової і талої води з покрівлі будівель.

Водостічні системи захищають від води зовнішні стіни будівлі, цоколь і фундамент. Водостік забезпечує збір і напрямок води в одне місце, що зберігає будівлю від загроз руйнування. Якщо водостоки не встановлені, робота по покрівлі вважається не закінченою. Водостічні системи покрівлі вважаються важливим елементом зовнішнього вигляду будівлі.

Водостоки бувають: бляшані, сталеві, сталеві оцинковані, з оцинкованого металу покритого полімером, мідні і пластикові. Металеві водостоки виготовлені зі сталі широко використовуються в сучасному будівництві. Такі водостоки не піддаються деформації при будь-яких погодних умовах, а також доповнюють і роблять архітектурний дизайн більш привабливим, багатим і надійним. Пластикові водостічні системи стійкі до атмосферних і хімічних опадів, а також легкі при транспортуванні і монтажі. Термін служби пластикового водостоку може досягати 50 років.

Водостічні системи виконують захисну і декоративну функцію. Захисна функція виконує роль захисту будинку від вологи, а декоративна доповнює архітектурний стиль і дизайн будівлі. Водостічні системи мають різні кольори і моделі. Ми рекомендуємо встановлювати повний комплект водостічної системи одного виробника на об'єкт, щоб під час установки всі деталі гармоніювали один з одним. Водостічні системи виготовляють з матеріалів, стійких до впливу сонця, вологи, перепаду температур - з металів та їх сплавів (нержавіюча сталь, оцинкована сталь з полімерним покриттям, алюміній; мідь; титан-цинк), а також з ПВХ.

У кожного виду водостоку є свої переваги. Водостічні системи з металу характеризуються високою міцністю, стійкістю до впливу температур і несприятливих зовнішніх факторів середовища. Добре гармоніюють з покрівлями з металочерепиці, профнастилу. Водостічні системи з ПВХ відрізняються легкістю, стійкістю до агресивних атмосферних впливів і не піддаються корозії. Водостічні системи вибирають на етапі підбору покрівельного матеріалу. Вибрати відповідний розмір водостоку і точно розрахувати обсяг води, яка буде сходити, краще доручити фахівцям, щоб під час дощової погоди жолоба не переповнялися водою, а рівномірно розподіляли водовідведення з покрівлі.

1 2 3