Кошик
108 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
BUDPROFI - Найкраща якість за доступною ціною
+380991925753
+380974873539

Профнастил

Профнастил (металопрофіль) - це будівельний матеріал, який виготовляється із сталевих листів і профілюється за певною технологією. Ці облицювальні листи із сталі покритої цинком і кольоровим полімерним покриттям дозволяють зводити в дуже стислі терміни навіть найскладніші об'єкти.

Сфера застосування профнастилу досить широка: виготовлення будов промислового і господарського призначення (складів, ангарів, підсобок, сараїв), парканів, зведення покрівлі, фасадні роботи, облаштування опалубки і інше. Його різноманітність кольорів і декоративна поверхня дозволяють використовувати цей матеріал в індивідуальному будівництві для різноманітних цілей. Лист може мати високе і низьке профілювання, а форму профілізації - трапецієподібну, синусоподібну або закруглену. Профільований лист можна монтувати горизонтально і вертикально. Профнастил може бути покритий: цинком, алюцинком, і полімерним або лакофарбовим покриттям. Види профільованих листів відрізняються один від одного за такими критеріями як форма, висота гофри, ширина готового профільованого листа і за сферами застосування. Так в якості декоративних елементів, а саме підшивці стель, внутрішніх і зовнішніх стін, будівництва огорож використовується профнастил висотою гофри менше 21 мм. А профнастил висотою більше 21 мм є несучим елементом, який використовують з розрахунком міцності і стійкості на прогин там де це потрібно. Геометрична форма і розміри аркуша робить профнастил прекрасним матеріалом для тимчасових огорож і знімної опалубки. Також профнастил часто використовують як основу для сендвіч-панелей. Так ставиться з двох сторін профіль а всередині утеплювач.

 

Переваги профнастилу, порівняно з іншими матеріалами, полягають у наступному:

  • Низька ціна. Профнастил – найекономічніший матеріал у порівнянні з іншими, що значно дозволяє здешевити вартість будівництва чи ремонту.
  • Універсальність застосування. Фасади, покрівлі, внутрішня і зовнішня обробка, паркани, стіни та підвісні стелі.
  • Стійкість до корозії. Профнастил стійкий до корозії і практично не іржавіє.
  • Висока зносостійкість. Профлисти майже вічні, ця характеристика дозволить Вам не хвилюватися про постійний ремонт та латання дірок на своєму даху.
  • Стійкість до будь-яких погодних умов і фізичних дій.
  • Пожежна безпека профлистів.
  • Легка вага. Навантаження на перекриття в разі використання профнастилу зменшується, а транспортування стає зручнішим та дешевшим.
  • Архітектурна естетичність. Профлисти з полімерним покриттям пофарбовані в різні кольори, що дозволяє Вам вибрати саме ту кольорову гаму будови, даху чи огорожі, яка буде підкреслювати Ваш смак і виділяти Ваш будинок або паркан з сірої маси поруч розташованих будинків.
  • Зручність і простота у використання. Профлисти не вимагають особливих фінансових або трудовитрат при монтажі.