Кошик
108 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
BUDPROFI - Найкраща якість за доступною ціною
+380991925753
+380974873539

Водостічна система Struga 125/90 метал

 

Водостічна система Struga - це особливий підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Ми пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво - Польща), які вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем в Європі. Водостічні системи Struga виготовлені з шведської сталі і мають гарантію 30 років! Завдання системи Struga - швидке і ефективне відведення тисячі літрів води і естетичний вигляд з покрівлею. Є 2 моделі 125/90 (для приватних будинків) та 150/100 (для великих споруд) в 11 кольорах.

Безумовною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, до 300г/м2 з двох сторін, який є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, особливо в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35 мкм з кожного боку.

 

 

Переваги сталевих ринв системи "Struga":

  • Витривалість – водостічна система "Struga" - виготовляється тільки і виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три ґатунки матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6мм до 1,25мм гарантує негнучкість, пластичність і тривкість елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін регулярною кількістю цинку навіть 300г/м2.
  • Міцні гаки – система "Struga" поставляє класичні гаки для крокв та сучасні гаки для торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жерсті.
  • Безпека – сталь, з якої виготовляється система "Struga", стає часом вирішальним елементом безпеки при відведенні води з покрівлі.
  • Функціональність – аксесуари системи, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи водостічної системи, зміцнення ринви SWR, роблять з системи "Struga" продукт досконалої якості.
  • Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи "Struga" не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
  • Лак нової генерації – органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35um з двостороннім покриттям, що досконало захищає елементи системи "Struga" від вигорання та зміни кольору впродовж довгих років.
  • Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
  • Колір, підібраний до листової сталі – система "Struga" виготовляється у одинадцяти варіантах кольорів, з яких усі підходять до кольору існуючого дахового скату.
  • Комплект аксессуарів – ми поставляємо комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, тривку і функційну систему водовідведення (наприклад, елементи зміцнення і фіксації ринви).
  • Прихований шов труби – інноваційність привела нас на п'єдестал естетики: ми створили водостічну трубу, старанно виконану, без помітного зовнішнього шву.